Підвищення психолого-педагогічної культури батьків з виховання у дітей ціннісного ставлення до людини (Викладач: Третяк О.П. Місце проведення: Гімназія №179, пр-т Голосіївський, 120в, каб.119, метро “Виставковий центр”)

Що ж саме у поведінці дорослих має визначальний вплив на виховання дитини? Як формувати шляхетні життєві цінності й що перешкоджає цьому? На ці та інші запитання отримають відповідь слухачі курсів підвищення кваліфікації під час лекції та практичного заняття. У вихованні ціннісного ставлення до людини велике значення має особистий приклад батьків та інших близьких людей, а також атмосфера, у якій зростає дитина, взаємини між дорослими членами родини і їхнє ставлення до дітей, а також до інших людей. Під час спілкування з рідними у дітей формуються уявлення про себе як людину, особистість, гідну поваги, любові, визнання, а також про інших людей та ціннісне ставлення до них. Отже, саме родина є тим соціальним інструментом, який забезпечує прищеплення юній особистості гуманістичних цінностей. Тому педагог, з одного боку, має забезпечувати зв’язок між школою та сім’єю, а з іншого – стимулювати батьків до підвищення власної педагогічної культури кожного, намагаючись зробити їх рівноправними партнерами, суб’єктами у процесі виховання своїх дітей.

Форма навчання: Очна
Цільова аудиторія: Керівники ЗНЗ, Логопеди та дефектологи, Медичні сестри (ДНЗ, ЗНЗ), Методисти ПНЗ, Педагоги-організатори, Соціальні педагоги, Учителі початкових класів

Місця на цей курс відсутні в наявності. Реєстрація наразі недоступна.