Ейдетика у розвитку дітей дошкільного віку (Викладач: Третяк О.П. Місце проведення: Гімназія №179, пр-т Голосіївський, 120в, каб.119, метро “Виставковий центр”)

Як допомогти дитині запам’ятовувати необхідну інформацію і вчасно пригадувати її? Як пробуджувати інтерес, спонукати до мовленнєвої активності, дарувати відчуття успіху? На ці запитання відповідає ейдетика. Це напрямок психологічної науки, який вивчає ейдетизм як різновид образної пам’яті (грецькою ейдос – образ) і можливості його практичного застосування у різних сферах життя людини. Ейдетика залучає всі аналізатори дитини: дозволяє не лише побачити, а й помацати, почути, скуштувати, понюхати; подає нове через добре знайомі дітям образи. Створює широкий ігровий майданчик, надаючи безмежних можливостей для розвитку дитячої уяви.

Форма навчання: Очна
Цільова аудиторія: Інструктори з фіз.вих. ДНЗ, Вихователі груп раннього віку, Вихователі ДНЗ (вища осв.,середня осв.), Вихователі-методисти ДНЗ, Завідувачі ДНЗ, Логопеди та дефектологи, Медичні сестри (ДНЗ, ЗНЗ), Музичні керівники ДНЗ, Психологи (ДНЗ, ЗНЗ, МЗ)

Місця на цей курс відсутні в наявності. Реєстрація наразі недоступна.

Код модуля: 12.94 Категорія: