Розвиток критичного мислення у початковій школі (Викладач: Третяк О.П. Місце проведення: Гімназія №179, пр-т Голосіївський, 120в, каб.119, метро “Виставковий центр”)

0.5 осв.кр. ECTS

Навчання з радістю. Формула успіху Нової школи. Отримані знання та уміння допоможуть учителю в реалізації інноваційних підходів до організації пізнавального процесу під час роботи з молодшими школярами. Спільний пошук професійної відповіді на запитання як підвищити мотивацію, активізувати пізнавальні інтереси молодших школярів? Отримати учасникам усвідомлений досвід застосування технології критичного мислення. Запропоновані вправи та завдання сприятимуть активізації розумової діяльності, розвитку мислення, читацьких інтересів і компетентностей, допоможуть молодшим школярам навчитися взаємодіяти в парі, групі з однолітками, знайти своє місце у шкільному житті. Практичний матеріал забезпечить надійне підґрунтя для авторських пошуків, набуття власного досвіду в широкій і різноманітній практиці.

Форма навчання: Очна
Цільова аудиторія: Логопеди та дефектологи, Методисти, керівники РНМЦ, Педагоги-організатори, Психологи (ДНЗ, ЗНЗ, МЗ), Учителі початкових класів
Очистити
Код модуля: 12.91 Категорія: