Методика виховання ціннісного ставлення до людини у молодших школярів у сучасних умовах (Викладач: Третяк О.П. Місце проведення: Гімназія №179, пр-т Голосіївський, 120в, каб.119, метро “Виставковий центр”)

0.5 осв.кр. ECTS

Ознайомлення з авторською програмою, сучасними методиками, спрямованими на виховання у молодших школярів гуманістичного світогляду, визнання людини найвищою цінністю та виховання ціннісного ставлення до неї. Вибір методів виховання обґрунтований поєднанням психологічного матеріалу, побудованого відповідно до принципів системно-діяльнісної педагогіки – ігор, вправ, морально-етичних ситуацій, які мають значний виховний потенціал, що допоможе дитині усвідомити необхідність ціннісного ставлення до людини. Кожна дитина прагне гармонійних стосунків з оточуючими, кожній людині необхідно уміти будувати партнерські стосунки з людьми, цінувати себе, розуміти свої почуття і почуття інших. Всьому цьому навчають запропоновані ігри. У процесі ігрової діяльності, діти зможуть пережити радість відкритого доброзичливого спілкування, отримають новий досвід і просто відчують задоволення.

Форма навчання: Очна
Цільова аудиторія: Вихователі ГПД, Педагоги-організатори, Психологи (ДНЗ, ЗНЗ, МЗ), Соціальні педагоги, Учителі початкових класів
Очистити